Knihy

Přestali vás bavit detektivky? Víte už předem kdo je vrah? Pokud hledáte odpovědi na otázky životně důležitější, pak vám jistě pomohou knihy sepsané duchovním učitelem Sri Chinmoyem. Jednoduchost a zároveň životní moudrost a hloubka, která z těchto knih sálá, bude velikou inspirací pro všechny nadšené čtenáře a hledače míru.

Chtěli byste si knihu koupit? Po kliknutí na její název se dostanete do internetového obchodu.

Jóga a duchovní životmeditace plzen

Kniha pro začínající i pokročilé filozofi, kteří to s meditací myslí opravdu vážně.

Přestože je Jóga jako metoda známa již tisíce let, dýchá a promlouvá k nám stejně tak i dnes. Obzvlášť živě pak tehdy, je-li ztělesněna v osobě osvíceného duchovního Mistra. Obnovené vydání knihy Sri Chinmoye o podstatě filozofie Jógy, východního mysticismu a moderní podobě duchovního života uprostřed západní společnosti. Obsahuje odpovědi na řadu otázek.

 

 

 

Moudrost Sri Chinmoyemeditace plzen

Kniha tipů a triků, jak vyzrát nad životem a karmou od duchovního čitele Sri Chinmoye. Nesmí chybět v žádné knihovně vzdělaného jogína.

Nadčasová slova velkých duchovních učitelů všech dob jsou od nepaměti zaznamenávána v písmech, z nichž se stala klasická, všeobecně známá a opatrovaná díla. Příklad Krista září v Novém Zákoně, cestu Buddhy ztělesňuje Dhammapada, Bhagavadgíta odhaluje nesmrtelné pravdy Sri Krišny a hluboké učení Sri Rámakrišny zachycuje Evangelium Sri Rámakrišny. Nyní bylo světlo Sri Chinmoye shromážděno v tomto jasném, obsáhlém duchovním průvodci – Moudrosti Sri Chinmoye.

 

meditace plzenSvětlo Východu pro mysl Západu

Mají si Východ a Západ co nabídnout? Je stále spoustu věcí, které bychom se od sebe navzájem mohli naučit. Přečtěte si více o duchovnosti, kterou nám nabízí Východ a rozumovému pojetí světa, který zastává Západ. Ideální na dovolenou na dálný Východ

Kniha esejí, vybraných z univerzitních přednášek Sri Chinmoye, nabízí hluboký průřez autorovou filozofií duchovního života uprostřed současného světa. Mantrický charakter textů v sobě skrývá návod, jak vstoupit do vnitřního světa meditace.

 

 

 

Pro širší výběr knih, zaskočte na stránky nakladatelství Madal Bal.